۰۳ شهريور ۱۳۹۱

sky5

طلوع می‌کند آن آفتاب پنهانی
زسمت مشرق جغرافیای عرفانی
دوباره پلک دلم می‌پرد، نشانه‌ی چیست
شنیده‌ام که می‌آید کسی به مهمانی
تویی بهانه ی آن ابرها که می‌گریند
...

بیا که صاف شود، این هوای بارانی
کنار نام تو لنگر گرفت کشتی عشق
بیا که یاد تو آرامشی است طوفانی
(شعر از قیصر امین پور)
۱۷ تير ۱۳۹۱

pray_1

به گزارش ستاد اطلاع ‌رسانی سومین جشنواره بین‌المللی عکس نماز و نیایش، همزمان با آئین اختتامیه این جشنواره ، "امیر عنایتی" از تربت حیدریه به عنوان نفر اول، "هادی لزیری" از تبریز به عنوان نفر دوم، "مهدی طاهری" از تهران به عنوان نفر سوم، "منصوره معتمدی" از تهران به عنوان نفر چهارم و "عبیر عبدالله" از بنگلادش به عنوان نفر پنجم  شناخته و معرفی شدند.

 

براساس این گزارش داوری نهایی جشنواره یاد شده را سید عباس میرهاشمی ، جاسم غضبانپور، اکتای چولاک، محمد مهدی رحیمیان و خانعلی صیامی بر عهده داشتند.

 

گفتنی است از میان چهار هزار و 83 عکس ارسال شده از 18 کشور جهان و 31 استان به دبیرخانه جشنواره یاد شده، 65 تک‌عکس و 6 مجموعه عکس از کشورهای ایران، آذربایجان، بلغارستان، بنگلادش، ‌آمریکا و هند به بخش مسابقه راه یافتند .

 

سومین جشنواره بین المللی نماز و نیایش توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با همکاری انجمن هنر عکاسی و انجمن سینمای جوان تبریز برگزار شد.

 

۰۳ تير ۱۳۹۱

janbaz

اسما دختر 7 ساله ، مین پلاستیکی را به پدر خود نشان میدهد. او میداند روزگاری یک مین باعث شد، پدر هرگز نتواند روی ماه دخترش را ببیند و انگشتانش ، دستان کوچک او را لمس کند.

۳۱ خرداد ۱۳۹۱

majid_saeedi

 

مجید سعیدی از طرف بنیاد رابرت اف کندی، عنوان عکاس بین المللی سال ۲۰۱۲ را کسب کرد. این جایزه سه شنبه شب طی مراسمی در شهر فلورانس ایتالیا به وی اهدا شد.

جایزه کندی هر سال به خبرنگاران و عکاسان فعال، شجاع و خلاق درامور حقوق بشر و اجرای عدالت اجتماعی اهدا می‌شود که این بار عکاس بین‌المللی ایرانی مجید سعیدی ،کاندیدای این جایزه شده بود.

صفحه 2 از 77
صفحه قبلی < 1  [2]  3  ... > >> >>| صفحه بعدی